Wytyczne:

Poszukiwana komoda/wysoka szafka w stylu lat 60-tych, prosta forma, koniecznie na nogach, dokładnie wykonana, materiał fornir lub drewno, ewentualnie MDF, minimum dwie szafki zamykane, acha i w budżecie do 2000 pln, ale lepiej mniej (czym mniej tym lepiej, ale jakość – jakość musi być świetna), ciężko będzie, bo ja wiem, że jakość ma swoją cenę. Idealna długość 150-180 cm. A ja jak czarodziej, wkładam rękę do kapelusza i proszę, takie znalazłam.

Na pierwszy front idzie poczciwa Ikea z fornirowaną w kolorze orzecha komodą STOCKHOLM, dostępną również w kolorze kremu. Muszę powiedzieć, że ta seria to moja ulubiona w tym sklepie. Komodę mam w domu i po dwóch latach użytkowania wygląda jak nowa.

Cena 1699 pln, do kupienia tutaj
Tak prezentuje się w jednej z moich realizacji
Następna to komoda Architekt z gdyńskiej pracowni TAMO, to piękny mebel, drewniany, a cena versus wygląd versus jakość super atrakcyjna. W piątek byłam w restauracji Otwarta, w Gdańsku i zachwycałam się stolikami, zabudową ściany i barem. Okazało się, że wszystko zostało wykonane przez pracownię TAMO – zbieg okoliczności?
Cena 1850 pln, do kupienia tutaj
Trzecia propozycja nie mniej ciekawa. To system, który daje wiele możliwości. Komoda Scandinave polskiej marki Rosanero to osiem modeli, cztery forniry do wyboru, mdf z próbnika i trzy różne uchwyty. Zresztą sami się przekonajcie, tu chyba każdy znajdzie model dla siebie. Poniżej kilka przykładów

Ceny od 1499 pln, do kupienia tutaj
Ostatnia już propozycja w tym przedziale cenowym, Komoda Milano 1 z Le Pukka Concept Store , materiał MDF, nogi i uchwyty drewniane
Ceny od 1499 pln, do kupienia tutaj
Macie, swoje typy, które można dodać do tej listy?
Pozdrawiam, Kasia