Coraz częściej wychodzę z mojej “strefy komfortu” – przesuwam granicę, poznaję, przyglądam się i ryzykuję. Otwieram się na nieznane/inne i bardzo mnie to cieszy. Ciągle szukam nowych inspiracji.
Jeszcze kilka lat temu realizacje Kelly Wearstler oglądałam jak dzieła sztuki, nierealne i niemożliwe w rzeczywistym świecie. Dzisiaj na jej pracę patrzę zupełnie inaczej, oglądam dokładnie, zwracam uwagę na kolory, na dobór materiałów, łączenie faktur i struktur, na kształt mebli, oświetlenie i dodatki. Analizuję i podziwiam. Choć sama autorka mówi o sobie projektantka, ja dodaję do tego dekoratorka, artystka, malarka, piękna kobieta sukcesu – ikona. Nie określam jej stylu bo nie da się go włożyć w żadne ramy, choć nikt tak jak ona nie potrafi łączyć art deco i lat siedemdziesiątych z glamour. Jedno jest pewne tworzy wnętrza luksusowe, ciekawe i wyjątkowe i jak prawdziwy artysta, każdą realizację podpisuje swoim unikatowym stylem. To właśnie Kelly Wearstler jest projektantką wnętrz sieci ekskluzywnych hoteli Viceroy. Kwintesencją jej talentu jest hotel Viceroy Anguilla – galeria zdjęć tutaj. Jest również projektantką ubrań, biżuterii, mebli, oświetlenia, dodatków do domu i dekoracji, które wykorzystuje w swoich projektach. Koniecznie zajrzyjcie na jej stronę tutaj i konto na Instagramie tutaj – to prawdziwe źródła inspiracji.

A wy macie swoje wnętrzarskie ikony?

Kelly Wearstler na fotelu swojego autorstwa
Poniżej dwa przykłady mood boardów, jakie tworzy projektantka, przed rozpoczęciem każdego ze swoich projektów – robią wrażenie
Wnętrza projektu Kelly Wearstler

Poniżej przykłady dekoracji i materiałów zaprojektowanych przez Kelly Wearstler

źródło zdjęć tutaj
Pozdrawiam, Kasia